ההתלהבות מדבקת

מניסיוננו הרב, כדי לחבר אלינו את קהל היעד דרך הרשת הדיגיטלית, לקבל את תשומת ליבו, ואף ליצור יחסי אמון והזדהות, יש לעשות זאת באמצעות תוכן. וכדי ליצור תוכן שיעשה את כל זה, צריך ליצור זהות ברורה ורוח ייחודית למותג. אנחנו מבינים שיצירת מיתוג נכון לעסק ייצור תגובת שרשרת שמובילה להצלחת השיווק ומינוף העסק בכלל. אז מהו מיתוג על פי תפיסתינו:

 

מיתוג הוא כיף. שמחה. התרגשות. כל הדברים הטובים שנמצאים בדי.אנ.איי של החברה – החזון שמוביל אותה, הערכים ומה שמפיח בה רוח חיים. מציאת הלב של המותג מאפשרת לחגוג אותו בהתלהבות. וההתלהבות היא שמושכת את הקהל, שרוצה להיות חלק מהטוב הזה.

אנחנו מזמינים אתכם לחגוג את המותג שלכם כל יום מחדש, ולסחוף אחריכם את קהל הלקוחות שלכם.

רמי מספר על דנה

לוחמת. הכוח שמניע את תרמיקה. לא תנוח ולא תשקוט עד שתשיג את מה שהיא רוצה. סקרנית. דינמית. קוראת מהר כאילו אין מחר. דמיון ללא גבולות. מצחיקה אש. יכולת מדהימה להזדהות עם אנשים. יכולת כתיבה שנוגעת!.

30 שניות כתיבה חופשית על דנה (כאילו עד עכשיו זה לא היה..): ישירה. מצחיקה. מאמינה בי ומאפשרת לי להיות אני. אוהבת שופינג ברמות, חוקרת עצמה, אמא למופת, כותבת בחסד, אוהבת לבשל עם ה-thermomix, סוד: אוהבת סרטונים של אמיר דורי. אלופת עולם!

דנה מספרת על רמי

המכוון. המיישם. בעבודה המשותפת שלנו התפקיד של רמי הוא לבחור בדרך ולהוליך אותנו בה, בביטחון. המתמיד. כל עסק שאנחנו מתחילים לעבוד עימו חייב לעבור מסמך מיתוג ואיפיון שחיברנו. אנחנו מחוייבים לעמוד בשפה, בהבטחות ובמימוש הדרך שהצבנו לעצמנו. קל מאוד לסטות מהדרך. מחשבות, רעיונות, פנטזיות, היומיום – כל אלה יכולים לגרום לתזוזה מאותו שביל מוגדר. בדיוק בשביל זה יש את רמי. מאפס ומחזיר למקום הנכון.

30 שניות כתיבה חופשית על רמי: חוש אסתטי מפותח מבחינה טקסטואלית+ויזואלית, מצחיק, אוהב עיצוב גרפי, היתה לו חנות מצליחה למתנות אונליין, יועץ עסקי, אוהב אדם, מלך האינסטגרם, מחבר אנשים, אבא, איש משפחה, 3 ילדים, גינת חלומות יש לו בבית, פותר דילמות, מוציא לחופשי, מקבל, נותן.

מה אנחנו מספקים

שיווק דיגיטלי חכם ויצירתי – פרסום וקידום במנועי חיפוש, שיווק ומיתוג במדיות החברתיות, שיווק באמצעות תוכן, ועוד.

פועלים בכל המדיות – פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק, אאוטבריין וטאבולה, לינקדאין ועוד.

אסטרטגיה המותאמת למטרות הלקוח ותנאי השוק.

מיתוג עוצמתי ברוח וערכי המותג.

קריאייטיב משובח!

בניית אתרי תדמית ואי קומרס בראייה שיווקית (כולל ה-כ-ל).

מעקב ואנליזה מתקדמים.

הפקת תוכן – צילום סטילס, וידאו, הקלטת פודקאסט, כתבות ועוד.

ובגדול, כל מה שנדרש כדי להיות מותג מוביל ברשת.